Відбулося засідання школи молодого вчителя початкових класів

      Відповідно до плану роботи Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради 6 лютого 2020 року на базі ССШ №2 відбулося засідання школи молодого вчителя. Учителі початкових класів познайомились із використанням інформаційних технологій в початковій школі.

    Майстер-класи провели вчителі початкових класів ЗОШ №20 Макарова М.В., Притика В.М та методист ІМЦ Забара Л.О.

     Усі учасники заходу отримали позитивні враження від спільної роботи.

12.02.2020

Інформаційно-методичний центр

управління освіти і науки

                                                                  Сумської міської ради

Новини початкової школи

 

         10 січня 2020 на базі КУ ССШ І-ІІІ №2 ім. Д. Косаренка відбулося Методичне об’єднання вчителів початкових класів закладів освіти, на якому розглядалися питання технології групової діяльності.

         Педагоги  поділилися  досвідом  роботи. Вчителі      Протасова Н.М, Клешньова М.І., Губаренко О.В., Савицька А.І., Кожушко Т.М. провели майстер-класи по організації групової роботи на уроках.

         Також було розглянуто питання про сертифікацію педагогічних працівників та можливості впровадження STEM-освіти в початковій школі.

         Засідання пройшло в дружній, робочій обстановці. Завдяки різним видам роботи час сплив непомітно. І, хоча члени Методичного об’єднання досвідчені педагоги, кожен з них дізнався щось нове, поповнив свої знання.

 

 

Інформаційно-методичний центр

управління освіти і науки

 

Сумської міської ради

 

 

 

 

Творча зустріч

 

 

 

17 січня 2017 року відбулася творча зустріч учителів початкових класів міста Суми з Олександром Авраменком, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувачем кафедри гуманітарних дисциплін технічного ліцею НТУУ «КПІ», автором і ведучим експрес-уроків української мови в «Сніданку з 1+1». У рамках зустрічі було проведено майстер-класи, інтерактивні ігри по збагаченню словникового запасу мовців для вільного викладу думок українською, опрацьовано проблемні наголоси в словах, подано поради з граматики.

Дякуємо О. Авраменку, автору кишенькового посібника «100 експрес-уроків української», за ефективний, цікавий та захоплюючий захід.

 

 

 

Інформаційно-методичний центр
управління освіти і науки
Сумської міської ради

 

Початкова освіта
Початкова освіта