Відділ практичної психології та соціальної роботи Інформаційно-методичного центру

управління освіти і науки Сумської міської ради

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм "Нові технології у новій школі". До участі в обласному етапі було заявлено 19 програм практичних психологів та 5 - соціальних педагогів. За рішенням фахового журі м. Суми вибороло два призових місця: І місце посіла Будянська Ольга Анатоліївна, практичний психолог Сумського закладу дошкільної освіти (центр розвитку дитини) № 26 "Ласкавушка" Сумської міської ради (програма "Скарбничка почуттів"), ІІ місце - Ланіна Вікторія Валеріївна, практичний психолог Сумського спеціального навчально-виховного комплексу № 37 "Зірочка" (програма "Пізнаючи світ"), ІІІ місце – Апаріна Вікторія  Ігорівна, практичний психолог Кролевецького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) " 10 " Горобинка" (програма "Разом казковими дорогами до Нової української школи"). Вітаємо переможців,  зичимо нових успіхів!

 

 

Сердюк Віта Миколаївна,

методист з психологічної служби

Телефон Довіри м. Суми

65-88-89

БЕЗКОШТОВНІ «ГАРЯЧІ» ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ

· Національна дитяча «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» Центру «ЛА СТРАДА-УКРАЇНА»: 0-800-500-333 (для дзвінків з мобільного).

 Консультують компетентні в дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники. Тут маленькі українці знайдуть підтримку та пораду стосовно своїх проблем. Батьки, вчителі та вихователі матимуть змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей. Дзвінки на лінію – безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх операторів.

· Національна «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» з питань запобігання насильству (консультації юриста, психолога, соціального педагога):0-800-500-335 та 116-123 (безкоштовно з міських телефонів), 386 – для абонентів Київстар, Водафон  - 0-800-500-225 та 116-111

На Національній «гарячій лінії» з попередження домашнього насильства можна отримати:

- інформаційні консультації (інформація про організації та установи, до яких можна звернутися у конкретній ситуації, перелік документів, які необхідно підготувати для звернення та інше);

- психологічні консультації (поради та підтримку психолога анонімно у телефонному режимі);

- правову допомогу (консультації та рекомендації юристів щодо конкретної ситуації, поради стосовно правильного складання необхідних документів тощо).

·    Омбудсмен з прав дитини в Україні: (044)2556450, (044)2557675

·  Єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги:                                       0800 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), можна отримати такі послуги:

- безоплатну правову допомогу дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- правові консультації;

- роз’яснення з питань отримання безоплатної правової допомоги; 

- інформацію про гарячі телефонні лінії з питань надання соціальних послуг та захисту прав людини, та установи, які опікуються відповідними питаннями;

- зв'язатися з усіма центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги; отримати інформацію про їх місцезнаходження, контактні номери телефонів, інші засоби зв’язку.