Вітаємо переможців ІІ (регіонального) туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

 

У Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва відбулося вшанування переможців та учасників ІІ (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Серед переможців три сумських педагоги: Ольга БЕСКОРСА, учитель зарубіжної літератури ЗОШ № 12, Павло ОСТАПЕНКО, учитель образотворчого мистецтва ССШ № 29,  Валентина ВОЛНИЦЬКА,  учитель початкових класів ЗОШ № 23. Позаду чотири дні напруженої праці, під час яких конкурсанти демонстрували власні ідеї,  знахідки ,  педагогічні інновації, обмінювалися  досвідом роботи. Конкурс підтвердив, що вчителі – розумні, цілеспрямовані, креативні та цікаві люди з оригінальними поглядами на сучасну освіту, власним баченням місця свого предмета серед інших.

Бажаємо переможцям конкурсу міцного здоров’я, успіхів і творчих звершень. Нехай надія і віра в себе, у свої сили надихають на нові перемоги.

 

 

Вітаємо найкращих педагогів!

 

Завершився перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»,  у якому взяли участь 18 сумських педагогів та 6 педагогів закладів освіти Сумської області. Конкурсні змагання проводилися в п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія». Переможцями стали Бескорса Ольга Андріївна (учитель ЗОШ № 12, номінація «Зарубіжна література»), Калашник Тетяна Олексіївна (учитель ЗОШ № 6, номінація «Історія»), Остапенко Павло Вікторович (учитель ССШ № 29, номінація  «Образотворче мистецтво»), Волницька Валентина Володимирівна (учитель ЗОШ № 23, номінація «Початкова освіта), Чередниченко Наталія Іванівна (учитель ЗОШ № 15, номінація «Хімія»), які продемонстрували новаторство у викладанні предметів.

На святі вшанування переможців та учасників першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», проведеному 4 грудня 2019 року на базі Сумського палацу дітей та юнацтва, міський голова Олександр ЛИСЕНКО вручив переможцям грошові премії у розмірі 10 тис. грн, побажав учителям бути відкритими до нових знань, професійно мобільними та емоційно гнучкими, невичерпної енергії, оптимізму, сили у виконанні почесної місії – творіння добра, виховання гармонійної  особистості.

 

Вітаємо вчителів з перемогою та бажаємо подальших творчих здобутків, професійного визнання.

Всеукраїнський конкурс

"Учитель року-2020" 

Номінація "Історія"

Номінація "Початкова освіта"

Номінація "Хімія"

Номінація "Образотворче мистецтво"

Номінація "Зарубіжна література"

Відкриття першого (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2020"

11 листопада  2019 року на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 відбулося відкриття першого (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», у якому будуть змагатися 24 відважних умотивованих педагоги, які наважились піти на серйозне випробування, аби продемонструвати рівень фахової майстерності, утвердити своє професійне «Я…». Конкурсні випробування будуть проводитися в п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Початкова освіта», «Історія», «Хімія», «Образотворче мистецтво».

Учасники конкурсу мають пройти тестування з фахової майстерності, виконати методичний практикум та практичну роботу, розробити проєкт, провести урок, зробити його самоаналіз. Родзинками навчання молодших школяриків будуть ділитися вчителі, натхненні ідеями Нової української школи. Учителям предмета «Історія» знадобляться уміння організовувати навчання з погляду багаторакурсності та багатоперспективності історичних подій і явищ. Номінація «Образотворче мистецтво» об’єднає творчих учителів, які долучають дітей до світу прекрасного, до світу культури та мистецтва. Їм треба буде продемонструвати не тільки методичну грамотність, а й художні (фахові) уміння. На вчителів хімії очікуватиме методичний квест та експериментальне завдання в хімічній лабораторії. Конкурсанти номінації «Зарубіжна література» презентуватимуть майстерність з організації аналізу поетичного твору. Сподіваємося, що цьогорічний конкурс «Учитель року» для всіх учасників стане саме тим акордом, який налаштував серця і думки  на вияв кращих рис учительства через творчу співпрацю.

Безперечно, приємно й важливо бути визнаним на цьому конкурсі, отримати об`єктивну оцінку своєї роботи. Нехай талісманом для конкурсантів будуть серця й усмішки учнів, які щиро вболівають за свого улюбленого вчителя.

 

 

Документи щодо проведення І туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2020"

Для участі в першому турі конкурсу педагогічним працівникам необхідно в період з 16 вересня до 06 жовтня 2019 року зареєструватися на офіційній сторінці конкурсу в розділі «Реєстрація учасників 2020» https://mon.gov.ua/ua/konkursi-dlya-pedagogiv/konkurs-uchitel-roku/uchitel-roku-2020/reyestraciya-uchasnikiv-2020

Загальні відомості І туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019"

Відомості І туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019" (4-й день)

Відомості І туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019" (3-й день)

Відомості І туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019" (2-й день)

Інформація

 

Надзвичайно  хвилюючим був сьогоднішній день для 17 вчителів міста Суми та вчителя міста Шостка, які виявили бажання брати участь у І (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019». Гостинно зустрічала педагогів Сумська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №24.  

Цьогорічні перегони розпочалися в таких номінаціях: «Географія», «Французька мова», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни», «Учитель інклюзивного класу». У кожного педагога є все необхідне для перемоги: вони закохані у свою професію, насолоджуються любов’ю учнів.

 Конкурсанти випробують себе під час фахового тестування, практичної роботи, методичного практикуму, проведення уроків, створення проекту.

 

Учительську майстерність неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни. Тож у членів журі нелегке завдання – визначити кращих. Бажаємо учасникам енергії на шляху до успіху, креативності, упевненості у своїх силах.

Інформаційно-методичний центр

управління освіти і науки

 

Сумської міської ради

Відомості І туру всеукраїнського конкурсу  "Учитель року-2019" (1-й день)

Документи щодо проведення конкурсу

"Учитель року - 2019"

Для участі у першому турі конкурсу педагогічним працівникам необхідно у період з 17 вересня до 15 жовтня 2018 року зареєструватися на офіційній сторінці конкурсу у розділі «Реєстрація учасників» https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/konkurs-uchitel-roku/uchitel-roku-2019/reyestraciya-uchasnikiv

Документи щодо проведення конкурсу "Учитель року-2018"

Документи щодо проведення конкурсу "Учитель року-2017"

Проведення експертизи підручників.pdf
Adobe Acrobat Document 1.2 MB
Блог.pdf
Adobe Acrobat Document 8.8 MB
НАКАЗ Учитель року 2016.pdf
Adobe Acrobat Document 122.6 KB
16 Наказ № 931 про умови проведення Учит
Adobe Acrobat Document 123.0 KB
16 Наказ № 859 Організація І туру Учите
Adobe Acrobat Document 85.5 KB
Титулка Учитель року.pdf
Adobe Acrobat Document 55.8 KB
наказ МОНУ про конкурс УЧИТЕЛЬ РОКУ.pdf
Adobe Acrobat Document 71.7 KB
1_9-517.pdf
Adobe Acrobat Document 158.2 KB
Положення Учитель року.pdf
Adobe Acrobat Document 129.0 KB

Матеріали на допомогу вчителям-конкурсантам

Зразки документів.pdf
Adobe Acrobat Document 63.1 KB
Вимоги до сучасного уроку за М.Поташник
Adobe Acrobat Document 242.3 KB
Брошура 300 питань для випробувань.pdf
Adobe Acrobat Document 357.2 KB