Підсумки роботи закладів освіти міста  по стажуванню

молодих учителів у 2018-2019 навчальному році

 

Тринадцятий рік поспіль для молодих учителів Інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Сумської міської ради організовано роботу школи вчителя-стажиста, яка в 2018-2019 навчальному році налічувала 10 учителів - початківців.

У вересні 2018 року було проведено інструктивно-методичну нараду «Методичний коментар щодо організації освітнього процесу з навчальних предметів 2018-2019 навчальному році», на якій учителів-стажистів було ознайомлено з нормативно-правовими документами, що регламентують роботу стажування, планом роботи на рік та надано методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу з навчальних предметів.

У педагогів була можливість бути слухачами презентацій досвіду кращих учителів міста, майстер-класів «Інноваційні технології навчання в діяльності педагога», для них було проведено на базі ЗОШ № 13 семінар-практикум «Нова українська школа: компетентнісне навчання шлях до успіху в житті», з відвідуванням уроків досвідчених учителів, працювали консультативні пункти, на яких обговорювались сучасні проблеми методики викладання предметів. Методисти Інформаційно-методичного центру протягом року на засіданнях Школи становлення вчителя здійснювали методичний супровід  освітнього  процесу вчителів-стажистів.

З метою надання методичної допомоги в підвищенні професійної компетентності молодого педагога в березні 2019 року в освітніх закладах міста №№ 7, 8, 10, 17, 26, В.-Піщанській школі проведено декаду вчителя – стажиста.

14 травня 2019 року на базі Інформаційно-методичного центру було проведено розширену науково-методичну раду, на якій учителі-стажисти презентували результати роботи першого навчального року.

Для молодих спеціалістів на заході досвідом роботи ділилися переможці міського конкурсу «Територія творчості»  Родінка Ірина Олександрівна, учитель математики та інформатики ССШ № 7, Оберемко Оксана Михайлівна, учитель української мови та літератури.

З вітальним словом до молодих колег звернулась директор Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Плахотнікова Г.Д. та вручила їм сертифікати учасника Міської школи вчителя-стажиста.

 

Інформаційно-методичний центр

управління освіти і науки

 

Сумської міської ради

 

Звіт учителів-стажистів

 

«Мій перший рік роботи. Успіхи та проблеми»

 

 

 

Інформаційно-методичним центром одинадцятий рік поспіль для  молодих колег організовано роботу Школи вчителя-стажиста, у якій у 2016-2017 навчальному році навчалося 30 учителів.

 

Педагоги брали участь у майстер-класі «Ігрова та проектна технології в діяльності педагога», для них було проведено семінар-практикум «Урок у системі особистісно орієнтованого навчання» з відвідуванням уроків досвідчених учителів, працювали консультативні пункти, на яких обговорювались сучасні проблеми навчання та виховання.

 

16 травня 2017 року на базі Інформаційно-методичного центру було проведено розширену науково-методичну раду, на якій учителі-стажисти презентували результати роботи першого навчального року.

 

Для молодих спеціалістів на заході досвідом роботи ділилися Новікова Валентина Миколаївна, учитель музичного мистецтва ССШ № 1, учасник Всеукраїнського туру конкурсу «Учитель року-2017» у номінації «Музичне мистецтво», та Мільченко Світлана Вікторівна, учитель біології та хімії
ЗОШ № 22, лауреат обласного етапу конкурсу «Учитель року-2017» у номінації «Біологія».

 

З вітальним словом виступили Гончаренко Володимир Іванович, завідувач кафедри теорії та методики спорту, професор Навчально-наукового інституту фізичної культури СДПУ ім. А.С.Макаренка; Рубан Лариса Іванівна, старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти інституту педагогіки та психології СДПУ ім. А.С.Макаренка; Сєрих Лариса Володимирівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри дошкільної та шкільної освіти СОІППО.

 

Учителям були вручені сертифікати про навчання в Міській школі вчителя-стажиста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційно-методичний центр

управління освіти і науки

Сумської міської ради

17.05.2017 р.

 

Готуємося до підбиття підсумків стажуван
Microsoft Word Document 79.5 KB
Методичні рекомендації щодо використання
Microsoft Word Document 37.1 KB
Методичні рекомендації щодо використання
Microsoft Power Point Presentation 949.5 KB

Нарада з питань підбиття підсумків стажування

Більш детально:

 

https://docs.google.com/file/d/0B6l9s-1RrYLCc1dsbFhpS0puUVE/